אימון ילדים

מה זה אימון ילדים?

בהולנד, מאמני ילדים הינם ממוסדים יותר. מאמן ילדים מלווה ילד שהגיע למבוי סתום באופן זמני בבית הספר או בבית. כאן בודקים מה נדרש על מנת לגרום לילד לחזור למסלול. מאמן ילדים הינו מוכוון פתרון וממוקד בילד. זוהי צורה נגישה של הדרכה ותמיכה.

 

המטרה שלי

לאמן את הילד/ה כך שהוא/היא י/תוכל להוציא את המיטב מעצמו/ה וכך שהוא/היא י/תוכל לתפקד בצורה אופטימלית בסיטואציה הספציפית שלו/ה. לצורך כך אני רוצה למצוא את ההדרכה שתתאים לצרכים שלו/ה בצורה הטובה ביותר ושתתאים בצורה הטובה ביותר לאופי הייחודי של הילד/ה.

 

למה תוכל לצפות ממני?

אימון אישי: אני מלווה את הילד/ה היחיד/ה בסיטואציה הספציפית שלו/ה ורואה מה נדרש לעשות על מנת לסייע לילד/ה לנקוט בצעדים הבאים. במרבית הזמן, אני מציע את ההדרכה בעצמי. במקרה שהפתרון נמצא מחוץ לתחום המומחיות שלי, אני אפנה עם המלצה למומחים המתאימים בתחום.

 

פתרון: אני תמיד פועל לקראת פתרון. הסיוע לילד זה המיקוד העיקרי שלי. זה מתבצע תוך שיתוף פעולה עם הילד והסביבה שלו.

 

מתן הזדמנויות: בהתחשב בעובדה שלא ניתן להשיג תוצאות מעבר למה שכבר יש בפוטנציאל הנוכחי של הילד עצמו, אני עדיין עושה את המקסימום כי להשיג תוצאות מיטביות. אני רוצה להציע לילד כמה שיותר הזדמנויות לעתיד משמעותי וטוב ככל הניתן.

 

לאילו הצעות שירות תוכל לצפות ממני?

לכל מאמן ילדים יש את הסגנון האישי שלו/שלה ותחומי התמחות ספציפיים.

התחומים שלי הינם:

 

טיפול בגירושין ושכול, חרדה, בריונות

דיסלקציה, חשיבה חזותית, רגישות יתר

קשיי למידה

הוראה פרטית (בית ספר יסודי)

 

כל מאמן מעורב אישית בייעוץ. הוא/היא פועל/ת מתוך נסיונו/ה האישי והקשר החיים האישי שלו/ה. ההקשר שלי הוא תנכי-נוצרי. אני מציע גישה הוליסטית לסיטואציה הקשה בה נתון הילד.

 

מאמן ילדים מסייע לילד לפרוש שוב את הכנפיים שלו, עם הפנים קדימה לקראת עתיד מזהיר!

 

אימון ילדים בגילאי 6-18

הוראה פרטית, אימון תוך התמקדות בתמיכה בלמידה, קשיי למידה ולקויות למידה כגון דיסלקציה, דיסקלקוליה, דיסגרפיה, רגישות יתר, חשיבה חזותית וכולי.

אימון ילדים בגילאי 6-18

הוראה פרטית, אימון תוך התמקדות בתמיכה בלמידה, קשיי למידה ולקויות למידה כגון דיסלקציה, דיסקלקוליה, דיסגרפיה, רגישות יתר, חשיבה חזותית וכולי. מבוגרים: אימון, הכשרה, הרצאות, נואמי מפתח בוועידות תוך התמקדות בתנ"ך, באחרית הימים, במדעי המחשב, בישראל והמזרח התיכון